TaxMachine Uniwersalny program księgowo-podatkowy

Po pobraniu instalatora proszę go uruchomić i postępować według wyświetlanych instrukcji. Przed rozpoczęciem pracy bardzo prosimy zapoznać się z pomocą do programu dostępną na portalu dokumentacyjnym wiki.TaxMachine.pl.

 

Nazwa programu Opis Rozmiar
Program księgowy TaxMachine tylko aktualne komponenty
pobieram program

Aktualna wersja programu księgowego TaxMachine ze zbiorem aktualnych komponentów, zalecana dla nowych użytkowników. Instalator nie zawiera poprzednich nieaktualnych już wersji formularzy, stare formularze można doinstalować po zainstalowaniu programu wybierając z menu "Pomoc" pozycję "Sprawdź dostępność aktualizacji" i wskazać, które stare formularze mają być pobrane i zainstalowane.

Użytkownicy, którzy korzystali już wcześniej z programu i mają bazę danych w której mogą występować formularze w poprzednich wersjach, powinni instalować program z pełnej wersji instalatora dostępnej niżej.

Więcej o programie TaxMachine.

27 MB
PITy TaxMachine 2014/2015
pobieram program

Specjalna darmowa edycja programu PITy TaxMachine 2014/2015. Możliwość wypełniania wszystkich zeznań rocznych za rok 2014, a także za poprzednie lata. Program zawiera także PIT-y dla płatników: PIT-11, PIT-40, PIT-4R, PIT-8C, PIT-12, PIT-2, PIT-2A, PIT-R. Dostępne są także formularze rejestracyjne: ZAP-3 i NIP-7 z załącznikami. Wszystkie deklaracje można wysyłać online przez internet do systemu e-deklaracje.

Więcej o programie PITy TaxMachine.

12 MB
Program księgowy TaxMachine pełny instalator
pobieram program
Instalator programu TaxMachine zawierający wszystkie komponenty od początku istnienia programu. Wersja zalecana dla użytkowników, którzy korzystali już wcześniej z programu i mają bazę danych w której mogą występować formularze w poprzednich wersjach. 80 MB
Serwer TreeDB
pobieram program

Serwer baz danych umożliwiający pracę wielostanowiskową. Więcej o TreeDB.

Uwaga! Serwer TreeDB niedługo nie będzie już używany w TaxMachine, zastąpią go bazy SQL-we, w tym SQLite, SQL Server, MySQL i PostgreSQL do wyboru. Więcej informacji na ten temat znadziecie Państwo w sekcji Aktualności.

14 MB
TaxMachine 2 (BETA)
pobieram program TaxMachine 2
Program TaxMachine 2, wersja BETA. Zawiera bazę firm CEIDG oraz wszystkie aktualne formularze. Wcześniejsze wersje formularzy pobierają się automatycznie po instalacji.
Wersja testowa, wersja ostateczna planowana jest w grudniu 2015.
100 MB