TaxMachine 2Uniwersalny program księgowo-podatkowy

Po pobraniu instalatora prosimy go uruchomić i postępować według wyświetlanych instrukcji.

Wymagany jest system operacyjny Windows XP SP3 lub nowszy.

Funkcje, które nie będą działać w przypadku braku połączenia z internetem: automatyczna aktualizacja, centralna baza firm, dostęp do REGON, e-Deklaracje, wysyłka JPK, weryfikacja i import JPK, pobieranie kursów walut NBP, wysyłka wiadomości e-mail, kopie w chmurze.

Dostęp do funkcji sieciowych programu może być blokowany przez zaporę/antywirus, w razie problemów z połączeniem prosimy odblokować program TaxMachine w zaporze/antywirusie. Niektóre antywirusy (główne darmowe albo tanie, np. Avast, G-Data) potrafią także blokować inne funkcje programu, prosimy o korzystanie z programów antywirusowych znanych firm, np. Symantec, Kaspersky.

Przed rozpoczęciem pracy bardzo prosimy zapoznać się z pomocą do programu dostępną na portalu dokumentacyjnym wiki.TaxMachine.pl.

 

Nazwa programu Opis Rozmiar

TaxMachine 2

pobieram program TaxMachine 2

Program TaxMachine 2. Zawiera Centralną Bazę Firm oraz wszystkie aktualne komponenty. Wcześniejsze wersje formularzy pobierają się automatycznie po instalacji.

W przypadku migracji z TaxMachine 1 prosimy zapoznać się z dokumentacją dotyczącą migracji bazy danych.

35 MB

TaxMachine PITy 2016/2017

pobieram program

Specjalna darmowa edycja programu TaxMachine PITy 2016/2017. Możliwość wypełniania wszystkich zeznań rocznych za rok 2016, a także korekt za poprzednie lata. Program zawiera także PIT-y dla płatników: PIT-11, PIT-40, PIT-4R, PIT-8C, PIT-12, PIT-2, PIT-2A, PIT-R. Dostępne są także formularze rejestracyjne: ZAP-3 i NIP-7 z załącznikami. Wszystkie deklaracje można wysyłać online przez internet do systemu e-deklaracje. Możliwa jest praca wielostanowiskowa. Program pozwala na przekazanie 1% podatku dowolnej organizacji pożytku publicznego.

Więcej o programie TaxMachine PITy.

17 MB

Program księgowy TaxMachine 1 tylko aktualne komponenty
Program nieaktualny, prosimy instalować TaxMachine 2
pobieram program

Jest to poprzednia wersja programu TaxMachine 1, prosimy instalować program TaxMachine 2.

Archiwalna poprzednia wersja programu księgowego TaxMachine ze zbiorem aktualnych komponentów. Instalator nie zawiera poprzednich nieaktualnych już wersji formularzy, stare formularze można doinstalować po zainstalowaniu programu wybierając z menu "Pomoc" pozycję "Sprawdź dostępność aktualizacji" i wskazać, które stare formularze mają być pobrane i zainstalowane.

Więcej o programie TaxMachine.

27 MB
Program księgowy TaxMachine 1 pełny instalator
Program nieaktualny, prosimy instalować TaxMachine 2
pobieram program

Jest to poprzednia wersja programu TaxMachine 1, prosimy instalować program TaxMachine 2.

Instalator programu TaxMachine zawierający wszystkie komponenty od początku istnienia programu.

80 MB
Serwer TreeDB
Program nieaktualny, prosimy instalować TaxMachine 2 i serwer MySQL
pobieram program

Serwer baz danych umożliwiający pracę wielostanowiskową. Więcej o TreeDB.

Uwaga! Serwer TreeDB nie jest już używany w TaxMachine 2, zastąpiony został bazami SQLite i MySQL. Prosimy zapoznać się z tematem opisującym migrację bazy danych.

14 MB